Internetový kurz psaní

11. září 2011 v 11:02 | Nelie |  Kniha za čtyři měsíce
Nelie našla, respektive její mamka, nový pohon do psaní. Po dvou dnech vám ho i já vřele doporučuji.

***
Jedná se o internetový kurz RENÉ Nekuda na stránkách http://www.renenekuda.cz/kurz-jak-napsat-knihu/.

O co tu vlastně jde?
V čtyřech měsícíh vás bude kurz motivovat svými emaily, články, radami, atd... k napsání celé knihy. Vše zdarma (což jsem celkem čuměla, že něco tak vzácného je v dnešní době zadarmo). Jedinou podmínkou jste VY a vaše ZODPOVĚDNOST. No a i váš ČAS. Protože hlavním cílem kurzu, je napsat každý den alespon dvě normostrany (cca 1800 znaků včetně mezer).
Určitě jste se s tím setkali v literárních soutěžích, kdy váš příspěvek musel být dlouhý určité normostrany. Ano, i zde budete počíatat znaky.
V literárním světě se vše počítá na normostrany.

Ale pozor, ačkoliv je kurz pro každého, doporučuji ho jen těm, kteří berou psaní opravdu vážně. Já například píšu už sedm let. Jelikož jsem teď na vysoké, mám možnost si čas uspořádat. Ačkoliv jsem někdy ve škole od rána do devíti večera, mám další den třeba jen pár hodina vím, že tedy můžu dlouho ponocovat a psát. Proto pozor vy, co jste školou povinní. Není to jednoduché, vyhradit si dvě hodiny na psaní. Vzpomeňte si, jak vás blog chudne a chřadne během školního roku. A tento kruz je bez přestání na ČTYŘI měsíce, každý den.

Přesto, mám za sebou dva dny a zatím jsem nasála spostu pozitivní energie a nadšení. Jinak řečeno, mám tolik motivace psát, že bych ji mohla rozdávat po tunách. Pouze po dvou dnech... spolu s komentáři od čtenářů mám pocit, že kdybych si sedla, napsala bych půlku knihy.

Vřele doporučuji.

Já takto budu pracovat na Akademii Slunce, kterou prostě dokončím. Stejně tak na Rok maturanta, který je spíše takový bonus, rezerva, kdyby nebyl zájem o fantasy.

Pokud jste o kurzu ještě neslyšli, zaujal vás? Přihlásíte se? Nebo už s ním máte zkušenosti? A jestli ano, tak jaké?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama