Requiescat in pace

7. září 2011 v 20:43 | Nelie |  Mimo mísu
Jistě víte, o co se jedná. Událost, která zasáhla každé hokejové srdce.

***
Dnes odpoledne ke mě do pokoje přišel bratr a řekl: ,,Marek, Rachůnek a Vašíček jsou zřejmě mrtví." Chvíli jsem nevnímala, pak jsem si myslela, že si dělá srandu. Bohužel. Titulní zpráva idnes.cz mluvila jasně. Hromadné aktualizace stavů na FB mi to jen potvrdili. A mě se skoro zastavilo srdce.
Pořád tam bylo to slovo ,,možná", ,,zřejmě"... byla naděje. Pak se potvrdilo nejhorší.

Bůh ví proč jsem měla nějak zafixované, že takovýmto lidem se nic takového stát nemůže. O to je to pak horší. V tuto chvíli můžeme říct, že život je nespravedlivý.

Marek měl dvou měsíčního synka, který svého tátu bude znát jen z fotek a vyprávění. Přesto ale bdue vědět, že jeho otec byl skvělý chlap, že na svého otce může být pyšný, že ho miloval.

Já jsem celým srdcem hokejová fanynka. Obdivuju hokejisty za jejich odvedenou práci a jejich zapálení. Žijí jen pro tento sport a díky němu nám rozdávají radost. Neznáme je sice v reálu, ale na ledě jsou to zlatí hoši se zlatým srdcem, kteří žijí pro hokej a fanoušky.

Měli rodiny, děti, kamarády, fanoušky... stále je mají. Jen oni, my, nemáme je.

Myslím, že mluvím za všechny, když řeknu: My na vás nezapomeneme!

Letos budu MS sledovat se slzami na krajíčku a připomínat si, co naši (i ostatní) hoši dokázali.
Dnes svět přišel o skvělý tým, skvělé otce, bratry, manžele, kamarády. Uctěte jejich památku minutou ticha, klidně jen tak pro sebe. Zavzpomínejte na jejich triumfy, na okamžiky, kdy jste se s nimi radovali z gólu, kdy vám srdce přetékalo radostí, když dali pár vteřin před koncem rozhodující gól.


R.I.P.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama