O čem to tu vlastně bude?

9. října 2011 v 17:12 | Nelie
Nelie se vystaví jako pokusný králik všemožným věcem, co ji trknou do očí ;)

***
Takže... já hrozně ráda píšu, a hrozně ráda píšu kritiky/recenze, atd., kde mohu zapojit svoji kousavou povahu a tak trochu někomu podkopnout nohy. Ovšem jako dáma ;) Stejně tak ale ráda chválím, ačkoliv na všem dokážu najít chybu.
No a na co se nejlépe píšou kritiky a recenze? Jistě, na filmy a knihy. Ale nebudeme takto fádní. Zajdeme dál.
Jako další vás může napadnout kosmetika - to znamená různé peelingy, krémy, gely, řasenky, make-upy, pudry, atd.
Půjdeme ještě dál a zkusíme se podívat i jídlo a pití. Proč ne, že? Já se nebojím zkusit něco nového, pokud k tomu nějak mám možnost se dostat.
S tím jsou úzce spojeny i kavárny/restaurace/bistra/menzy... jsem z Brna, takže očekávejte můj skromný náhled pouze z tohoto města. Hlavně v okolí FF fakulty :D
Co dál? Momentálně už mě nic nenapadá... přitom by se toho zde mohlo najít víc. Snad ještě přidáme oblečení... dřív jsem se hodně bavila tím, že jsem si v obchodech zkoušela věci, které bych na sebe nikdy nevzala. Různé mini, třpitivé, kožené... i to sem můžeme zařadit. Ačkoliv to bude spíš takový občasný bonus.
Napadá vás něco? Určitě mi to napiště. Stejně tak mi napiště nějaké nápady, co mám zkusit. Třeba...nevím, párek v rohlíku na české, atd. :D Prosím ale, pokud možno věci a místa, kde nepřijdu o život :D
Než se mi tu nahrnou (zda-li se vůbec nahrnou) vaše nápady, začnu s kosmetikou a filmy/knihami... z kosmetiky to bdue Synergen a z filmů... no něco najdu.
P.S. U kosmetiky nesmíte čekat nějaké krémy za 600 Kč. Jsem studentka VŠ a Synergen vám mohl jasně napovědět, že budu podávat zprávy spíše z té levnější kosmetiky.
Tak, uvidíme se cca do týdne. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama