♥4 Slevy v Tescu

19. května 2012 v 16:44 | Nelie |  Lajkujeme
Název je víc než výstižný...

***
No ale fakt, když jdu sama, nebo nedejbože s mamkou, nakoupit do Tesca, je nějaký seznam potřebných věcí zcela zbytečný.

Hned u vstupu vás čeká "ulička odolnosti". Hemží se to tam slevama, všude na vás křičí výhody, je to tam jak v nějakým hrab-krámku.
Leckdy jde o výrobky, které melou z posledního. Ale dají se tam najít i poklady.

Moje odolnost vůči tomuto řádění je jako Bastila (kromě jedné věci). S mamkou je to horší. Už dávno se odnaučila brát sebou pouze jednu plátěnou tašku na to nejnutnější. Protože z nejnutnějšího se stává nejlevší. A toho tam mají občas požehnaně.

Jednou jsme šly nakoupit k obědu a domů si donesly kulmu na vlasy.
Takhle je to nákup co nákup, z kterých jsme si hrdě (sami před sebou, před taťkou už tak ně) přinesly dvě vázy, talíř, různé cipovinky za 20 Kč... a to pro jistotu nezmiňuji nákupy před Vánoci. Tehdy u nás slovo nakoupit získalo zcela jiný význam.
Jdu-li nakoupit já a mamka, je to dost o hubu a naše rodina by pošla hladem. Aby se z obchodu skutečně přivezlo nějaké jídlo, musí na to jít dohlídnout taťka. Správná hlava rodiny.

Já sama tomuhle moc neholduju. Když jdu nakoupit (a pořád tu mluvíme o Tescu), tak je to budˇprotože zase hodlám znásilnit kuchyň a něco upéct a nebo mají ve slevě Lambrusco.

Na naši obranu... bohužel máme Campus velmi blízko, skoro pod nosem, takže tohle je pro závislé opravdu zkouška ohněm.

Teď už je asi jasné, proč jsem vypudila svoji lenost a skákla si do Campusu. Dnes je hokej..s hokej proti Slovensku a já jsem řádně vybavená...


Toho je prosím 1,5 litru :D

Takže čeští fandové povinně k televizi, pivu, čemukoliv... a sejdeme se u další ♥ pitominky :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama