♥6 Zavíračku

21. května 2012 v 22:33 | Nelie |  Lajkujeme
Pokračujeme...

***
Teď nemluvím o zavíracích hodinách oblíbené hospody či baru. To asi moc v lásce nemáte.
Já tu mluvím o momentu, kdy máte zničené celé tělo. Nohy vás ukrutně bolí, že nstále pochodujete sem a tam jako tupci, jen abyste bolest zmírnily. Možná jste i unavení. Hladoví.
No prostě, zrovna toho máte plné zuby a těšíte se domů (i přes fakt, že vás to možná baví). Domů k televizi, možná sklence vína, do vany či sprchy. A hlavně... do postele.

Hodina kdy obchod, trafika, jakékoliv místo, kde pracujete, zavírá je k nezaplacení. Tedy aspoň pro mě.

Svoji práci/brigáda miluji.
Pracuji v hračkářství, to znamená děti, které rovněý ♥kuju :o) Přesto se ale ke konci šichty už těším domů. až ulevím svým nohám a padnu do postele.
Protože láska neláska k dětem, stát 12 hodin bez možnosti si sednout je na nic.
Nehledě na to, že jsem od čtyř zívala jak pominutá. Vstávání na 5 se začalo ozývat a těo požadovalo svůj zanedbaný spánek.
Tůdle, řekla jsem mu.

Pravda, dneska jsem za sebou měla jen poloviční směnu a zítra mě čeká další. Čekání na zavíračku je o to horší, že do obchodu sotva někdo páchne :D

Takže zítra vstanu zároveń se Sluncem, poslušně provedu svoji práci. A nachystám se do druhé práce, kde budu netrpělivě čekat na zavíračku?
A víte, co je na takových zavíračkách nejlepší? Očekávání z dalšího dne. A pak z toho dalšího. Jakéhokoliv. Kterému se den co den přibližujete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama